Levná opravna pračky

Opravna praček

Hledáte rychlý a spolehlivý servis na opravu praček značek: AEG, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Electrolux, Fagor, Gorenje, Hoover, LG, Miele, Philco, Polar, Romo, Samsung, Siemens, Sital, Tatramat, Whirpool, Zanussi, Zerowatt za dobrou cenu? Zabýváme se servisem a opravami praček již několik let, protože víme, že většina praček je opravitelná. Nejprve provedeme diagnostiku, na základě které zjistíme příčinu nefunkčnosti vaší pračky. V případě, že je pračka opravitelná, domluvíme se s vámi na dalším postupu.

U praček nejčastěji dochází k závadám typu: ucpání hadice nebo filtrů. Častokrát se setkáváme s protrženou hadicí či poruchou v oblasti topných těles. Mezi běžné poruchy praček patří i zatečení vody do ložisek a tím dojde k následnému poškození, ve vážnějších případech až zadření. Nejenom tyto uvedené závady jsme schopni opravit.

Z tohoto důvodu je důležité provést důkladnou diagnostiku a následně zrealizovat opravu. Vždy vás budeme informovat o průběhu samotné opravy, ceně a délce opravy. Ta se ve většině případů odvíjí od dostupnosti náhradních originálních dílů.