Oprava a servis vysavačů

Oprava vysavačů

Opravujeme značky vysavačůAEG, Bosch, Delonghi, Dyson, Electrolux, KärcherEta, Fagor, Festool, Hoover, Makita, Metabo, Miele, Narex, Nilfisk, Philips, Protool, Rowenta, Samsung, Siemens, Vax, Zanussi, Zelmer. K opravě vysavačů používáme originální součástky. Doba opravy je cca do týdne od převzetí vysavače, pokud není náhradní díl skladem, tak se oprava prodlouží. K vysavačům je možné objednat příslušenství: sáčky, filtry, hadice, trubice, hubice atd.

Oprava vysavače se v 90% vždy vyplatí, šetříte tak své finance a přírodu. Pokud jste značku nenašli v naší nabídce, kontaktujte nás.

K nejčastějším poruchám u vysavačů dochází kvůli přerušení přívodních šňůr. Dále k poruše na elektronice nebo motoru vysavače. K běžným poruchám dochází u motorů k poškození ložisek, k opotřebení uhlíků nebo k poruše na rotoru. Málokdy ke spálení statorového vinutí, ale stává se.

Opravy motoru provádíme také, ale záleží na poškození a zda je možná opravitelnost. Pokud nejde opravit, motor měníme za nový. To samé platí i pro elektroniku. pokud je opravitelná, opravíme, pokud ne, měníme za originál. U navijáku kabelu záleží na provedení. Uvedu příklad: opravitelné je to například u značek Eta a Zelmer.