Rychlý a levný servis domácích spotřebičů Mora

To je, ale opravdu nepříjemná situace! Přestal vám doma fungovat váš sporák, trouba, digestoř či myčka Mora a vy nevíte, co s tím? Jste v koncích? Stačí kontaktovat naše servisní středisko a my se už o vše postaráme. Jsme si vědomi toho, že se bez funkčních spotřebičů doma neobejdete! Proto nás neváhejte kontaktovat, co nejdříve, abychom mohli v co nejkratším termínu provést opravu. Ve většině případů realizujeme opravy přímo u zákazníka doma. U složitější opravy je oprava provedena u nás na dílně. Dílna disponuje potřebným technickým vybavením pro složitější opravy.

Technici nejprve provedou diagnostiku přístroje, na jejímž základě je stanoven rozsah opravy a cena. Cenu opravy sdělíme ihned zákazníkovi. Na základě cenové nabídky, je již na zákazníkovi, zda se opravu rozhodne realizovat nebo ne. V případě, že je při diagnostice zjištěno, že oprava je neefektivní, nebo již spotřebič Mora nelze opravit, je mu tato skutečnost sdělena. Zároveň mu nabídneme pomoc s výběrem nového spotřebiče a poradíme mu, jak předcházet poruchám.

Opravu realizujeme v co nejkratším termínu, aby mohl zákazník, co nejdříve svůj spotřebič v domácnosti využívat. Je-li nutné objednat potřebný náhradní díl, odvíjí se délka opravy od dodání dílu. Nicméně, se snažíme mít neustále k dispozici potřebné díly skladem. V případě realizace opravy používáme výhradně originální náhradní díly. Na náhradní díly i na samotnou opravu je poskytnuta zákonem stanovena záruční lhůta.