Servisní středisko pro myčky na nádobí

Servis myček

Naše servisní středisko poskytuje komplexní pozáruční servis na myčky na nádobí značek: AEG, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Candy, Electrolux, Fagor, Gorenje, Hoover, LG, Miele, Philco, Siemens, Whirpool, Zanussi. Ať je myčka velká nebo malá, pro nás to není žádný problém. Dlouholeté zkušenosti našich techniků zajišťují kvalitu a rychlost opravy, které ušetří nejenom váš čas, ale i peníze. Vy tak nemusíte utrácet za koupi nové myčky. Ve většině případu lze myčky opravit.

Mezi nejčastější poruchy myček na nádobí, se kterými se setkáváme, patří: myčka špatně myje, je zanesený filtr, nevypouští vodu, nehřeje, nejde vypnout, nechává skvrny na nádobí, uniká z ní voda, nenapouští či nevypouští vodu apod. Myčku ve většině případů opravíme přímo u vás doma, aniž byste ji museli složitě přepravovat k nám do servisní provozovny. Na základě provedené diagnostiky stanovíme rozsah opravy a kalkulaci.

Po odsouhlasení výše ceny, zrealizujeme opravu. Myčky opravujeme pouze s originálními náhradními díly, jiné nepoužíváme. V případě, že myčka nelze opravit, rádi vám poradíme s výběrem myčky nové. Ať již při samotné opravě nebo při výběru nové myčky, vždy se snažíme upozornit na to, jak předcházet poruchám.