Spolehlivý servis domácích spotřebičů Philco

Stále hledáte kvalitní, ale přitom levný servis domácích spotřebičů Philco? Pak není nic snazšího než se obrátit na nás. Na trhu působíme již desítky let. Provádíme servis a opravy sušiček a praček, trub, žehliček, mixérů, myček, pekáren, strouhačů, vysavačů, varných konvic apod. Zároveň poskytujeme i instalace, montáže, revize, poradenství, provádíme konzultace či vám poradíme s výběrem nového a vhodného spotřebiče.

Disponujeme jedinečným týmem specializovaných pracovníků, kteří jsou špičkou ve svém oboru. Jsou speciálně školeni a mají perfektní znalosti všech spotřebičů i příslušenství. Originální díly jsou zajisté zárukou kvality. Často opravy realizujeme nejenom pouhou výměnou součástí, ale v určitých případech i opravou samotných součástek.

Proto, abychom mohli provést opravu, co nejlépe a v nejkratším čase, je potřeba, aby jste nám sdělili:

- značku a typ spotřebiče

- výrobní číslo spotřebiče

- detailní popis závady spotřebiče

Pračky, myčky, sušičky a jiné velké spotřebiče vám opravíme doma. Ostatní elektrospotřebiče, jako je například pekárna, varná konvice, vysavač je nutné dopravit k nám na dílnu. Naši pracovníci provedou diagnostiku závady spotřebiče a doporučí, zda je oprava zisková a nebo ne. Zároveň je určena cena opravy. Tento proces trvá většinou dva nebo tři dny, podle toho, jak je závada složitá. Cenu opravy následně sdělíme telefonicky a emailem.

Po schválení cenové nabídky technik provede servisní práce. Oprava většinou trvá cca sedm dní, ale záleží na složitosti a povaze poruchy. Po jejím skončení se spotřebič zkontroluje a je připraven k vyzvednutí. O konci opravy vás neprodleně informujeme. Na každou opravu poskytujeme záruku, která se odvíjí podle typu servisního postupu. Obecně však platí, že na všechny druhy oprav spotřebičů máte od nás záruční lhůtu v délce 3 měsíců. V případě nových náhradních dílů, které použijeme na opravu přístroje poskytujeme záruku 24 měsíců.