Svěřte  servis a opravu domácích spotřebičů Beko odborníkům

Potřebujete zaručeně rychle a kvalitně opravit domácí spotřebiče Beko? Máte doma více přístrojů? Myčku, ledničku, pračku, troubu či sporák? Pak je přineste k nám. O spotřebičích Beko toho víme opravdu hodně. Dalo by se vlastně říci, že o nich víme skoro vše. 

Opravy, i servis spotřebičů provádíme s více jak 10 letými zkušenostmi. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se vyhovět jeho specifickým požadavkům a navrhnout pro něj optimální řešení. Opravy provádíme u zákazníka nebo u nás na dílně. Servisní služby zajistíme v nejkratší možné reakční době. Pro zákazníka to znamená, že svůj přístroj bude moci zase brzy využívat, ke své plné spokojenosti. Samozřejmě je rychlost opravy do značné míry závislá na typu závady. 

Naši servisní technici disponují potřebným know-how a zároveň jsou vybavení nástroji a náhradními díly, které jsou individuálně uzpůsobené jejich okruhu prováděných činností. Používáme nejmodernější diagnostické přístroje a osvědčené náhradní díly. Při hlášení opravy je vždy potřeba uvést přesné označení modelu výrobku, které je uvedeno na spotřebiči. U spotřebičů nejdříve provedeme diagnostiku a následně kontaktujeme zákazníka o možnosti opravy a cenové nabídce. 

Mimo oprav domácích spotřebičů poradíme při výběru nového spotřebiče a případně i odborně zapojíme. Důvěřujte profesionálům a specialistům. Naši technici vám vždy se vším ochotně pomohou a poradí.