Dopřejte svým spotřebičům Bosch dokonalou péči a servis

Nefunguje vám některý z vašich domácích spotřebičů Bosch? Nebo jenom potřebujete jejich pravidelnou údržbu? Nejlepší, co můžete udělat, je obrátit se na náš tým zákaznického servisu. Jsme připraveni vám nabídnout rychlou a odbornou pomoc. Díky mnohaletým zkušenostem v této oblasti, nabízíme kvalitní služby za příznivé ceny. Specializujeme se na pozáruční servis: sušiček a praček, vysavačů, sporáků a trub, kávovarů a myček Bosch. Pozáruční servis realizujeme v naší dílně, nebo přímo u zákazníků doma. 

Abychom mohli provést opravu rychle, kvalitně a efektivně, je nutné vždy znát údaje, které jsou nezbytné pro realizování opravy.

Proto doporučujeme připravit:

- značku a typ spotřebiče

- modelové číslo spotřebiče (nachází se na čárovém kódu, který je umístěný na spotřebiči)

- výrobní číslo spotřebiče (nachází se na čárovém kódu, jež je na spotřebiči)

- přesný popis závady

Naši technici provádí všechny potřebné úkony, aby dosáhli bezproblémového chodu domácího spotřebiče a následně zajistili možnost maximálního využití přístroje Bosch. Nejprve je provedena diagnostika přístroje a zjištěna příčina. Následně vás seznámíme s předběžnou cenou opravy a až po jejím odsouhlasení, je oprava realizována. V případě, že se oprava nevyplatí, poradíme s vybráním nového, vhodného spotřebiče. Vždy se snažíme maximálně přizpůsobit přáním a potřebám zákazníka. Proto je pro nás důležité, opravit spotřebiče v co nejkratším termínu. 

Určitě vás zajímá, s jakými závadami se nejčastěji potýkáme. V dnešní době mezi naprosto běžné závady u myček na nádobí a sušiček patří chybové hlášky. Při servisních opravách se u sporáků setkáváme s opravami varných desek a u pečících trub s opravami topných těles. V případě kávovaru se často potýkáme se zavápěním nebo opotřebením mlecích kamenů. Podle závady se odvíjí i další servisní postup. Všechny opravy spotřebičů realizujeme tak, aby vám spolehlivě sloužili ještě po dlouhou dobu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, vše vysvětlíme a o každém servisním úkonu informujeme předem. Servis spotřebičů je prováděn vysoce kvalifikovanými pracovníky, kteří se neustále účastní školení a udržují si tak vysokou odbornost.