Poskytujeme pozáruční servis sporáku a trouby Bosch

Porouchala se vám trouba nebo sporák Bosch? Stačí nás kontaktovat a my vám zaručíme kvalitní opravu. Využijte naší šikovnosti, zručnosti a dlouholeté zkušenosti v oboru. Poskytujeme prvotřídní servis a individuální přístup ke každé zakázce. Mimo to, poskytujeme služby spojené s pravidelnou údržbou spotřebičů Bosch. Pravidelnou kontrolou se předchází zbytečným závadám na součástkách daného spotřebiče.

Při kontrole je provedeno čištění filtrů, hadic, násypky a přeměření důležitých součástí spotřebiče, mezi které se řadí i topná spirála. Opravy provádíme dle složitosti přímo v bytech zákazníků nebo u nás na dílně.

Vše je závislé na charakteru opravy a taktéž na dostupnosti dílů. Snažíme se mít neustále k dispozici poruchové díly skladem. Na základě diagnostiky zjistíme příčinu poruchy a možnosti opravy. V případě, že je oprava sporáku a trouby nerentabilní, poradíme s výběrem nového spotřebiče. Zajisté budete překvapení nejen ochotným a vstřícným jednáním našeho personálu, ale také zajímavou nabídkou naší firmy. Snažíme se zajistit kompletní služby pro každého našeho zákazníka.