Pozáruční servis Bosch v Uherském Hradišti, Zlíně a okolí

Zaměřujeme se na pozáruční servis, opravy, montáže a pravidelné kontroly praček, myček, sušiček, sporáků, trub a kávovarů značky Bosch. Opravy provádíme u zákazníka nebo u nás na dílně. Náš dostupný, odborně vyškolený a rychlý servis zajistí, aby vaše spotřebiče fungovaly přesně podle vašich představ. Servis provádíme vlastními zkušenými technickými pracovníky, kteří jsou pravidelně školeni.

Při opravě se vždy snažíme o rentabilnost ceny za opravu, vůči ceně nového spotřebiče. Opravy spotřebičů Bosch se snažíme realizovat v co nejkratším termínu. Aby bylo možné provést opravu rychle a kvalitně, je nutné již při prvním kontaktu znát údaje nezbytné pro provedení opravy (výrobní číslo, modelové číslo, přesný popis závady).

Jsme dostatečně vybaveni nejčastěji používanými náhradními díly a proto nemusíme nutně každý náhradní díl objednávat a tím zbytečně opravu prodlužovat. Na základě diagnostiky jsme schopni přesně identifikovat závadu. Po jejím zjištění navrhneme řešení provedení opravy a po dohodě s vámi, opravu zrealizujeme. V případě, že opravu nelze realizovat, poradíme s výběrem nového spotřebiče.