Pozáruční servis kombinovaných a elektrických sporáků Mora

I když si říkáte, že vám se přece kombinovaný a elektrický sporák Mora nemůže pokazit, porouchal se! Ale co teď budete dělat, když potřebujete mít spotřebič, co nejrychleji k dispozici? Stačí zavolat do našeho servisního střediska, sdělit nám, co se stalo a my se už o vše postaráme. Již po telefonu s vámi projdeme případné možnosti opravy a domluvíme se s vámi na nejbližším vhodném termínu servisu. Sporáky Mora opravujeme ve většině případů přímo u zákazníka doma.

Je-li potřeba složitějšího zásahu, opravu zrealizujeme u nás na dílně, poněvadž je vybavena náležitým technickým vybavením, pro náročnější opravy. Při každém servisním úkonu je nejprve provedena diagnostika přístroje Mora, jejímž výsledkem je lokalizace a stanovení přesné závady.

Po provedení diagnostiky kontaktujeme zákazníka a navrhneme mu postup řešení spolu s cenovou nabídku. V případě, že zákazník s cenovou nabídkou souhlasí je oprava realizována v co nejkratším termínu. Je-li při diagnostice zjištěno, že je oprava nerentabilní, nebo spotřebič nelze opravit, nabídneme zákazníkovi pomoc při výběru nového spotřebiče. Na všechny servisní úkony i náhradní díly je zákazníkovi poskytována zákonem stanovená záruční lhůta.