Pozáruční servis sušiček na ovoce

susička na ovoce

Vaše sušička na ovoce nesuší, jak má, nejde vůbec zapnout, časový spínač nefunguje či se sušička přehřívá?

Obraťte se na nás! Poskytujeme komplexní pozáruční servis sušiček na ovoce.

Můžete se na nás spolehnout, s opravou vaší sušičky na ovoce si poradíme. Vše je samozřejmě závislé na charakteru opravy a na dostupnosti dílů. Zjistěte si proto předem výrobní číslo spotřebiče, které se nejčastěji nachází na čárovém kódu, který je umístěný na spotřebiči a popište nejpřesněji závadu. Tyto údaje jsou nezbytné pro provedení opravy a pro případné objednání potřebného náhradního dílu. Snažíme se držet nejčastější poruchové díly skladem. Používáme originální náhradní díly, pokud neurčíte jinak. Na namontované díly se vztahuje záruka dle zákona.

Cenu opravy sdělíme na základě diagnostiky vždy předem. V případě, že zákazník cenu odsouhlasí, oprava se zrealizuje. Usoudíme-li, že je oprava nerentabilní, poradíme vám s výběrem nové sušičky na ovoce. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a nabízíme řešení, dle jeho nároků a finančních možností.

Opravujeme také:

- odšťavňovače

Náš tip: Pokud vybíráte novou sušičku potravin, doporučujeme kvalitní infračervenou sušičku Yden. V případě odšťavňovačů pak doporučujeme odšťavňovač Kuvings.