Zajistíme servis a opravu domácích spotřebičů Fagor

Naše práce vychází z dlouholetých zkušeností. V tomto oboru pracujeme již desítky let a zabýváme se opravami a servisem domácích spotřebičů značky Fagor (myčky, pečící trouby, sporáky, vestavné spotřebiče, lednice apod.) Pokud máte spotřebič již po záruce, rádi jej opravíme. Zároveň poskytujeme i komplexní servis včetně instalací, montáží, revizí, poradenství, konzultací a pomoc s výběrem nového spotřebiče.

Proto, aby byla oprava provedena kvalitně a v co nejkratším čase, je zapotřebí, abychom znali údaje, jež jsou nezbytné pro provedení opravy nebo pro objednání potřebného náhradního dílu.

Proto doporučujeme již při nahlášení opravy uvést:

-    Výrobní číslo spotřebiče – číslo se nachází na čárovém kódu, který je umístěný na spotřebiči

-    12místné číslo modelu spotřebiče

-    Detailní popis závady

-    Datum zakoupení výrobku

Požadavky na opravu řešíme v co nejkratším možném čase u nás na dílně nebo přímo u zákazníka. Naši technici jsou pravidelně proškolováni a využívají nejmodernější diagnostické přístroje a osvědčené náhradní díly. V případě výměny přístroje zařídíme ekologickou likvidaci starého spotřebiče a pomůžeme s výběrem nového spotřebiče. Na realizované opravy vždy vydáváme doklad s vyznačenou zárukou.

Jsme autorizovaným pozáručním servisem s garancí použití originálních náhradních dílů. Pokud během opravy nastane nepředvídatelná situace, vše vyřešíme k vaší naprosté spokojenosti.